Odbudujmy Armię Krajową – kampania społeczna

Odbudujmy Armię Krajową – kampania społeczna

OdbudujmyAKKampanie społeczne

Trzeciego maja br. stowarzyszenie Ruch na Rzecz Obrony Terytorialnej – ObronaNarodowa.pl rozpoczęło społeczną kampanię pt. "Odbudujmy Armię Krajową". 

W oświadczeniu czytamy m.in.

„Odbudowę Armii Krajowej” rozumiemy jako utworzenie powszechnego, terytorialnego komponentu nowoczesnej obronnej struktury Sił Zbrojnych RP, którego powiązanie z miejscowym społeczeństwem w sposób decydujący wpływa na skuteczność odstraszania, ochrony i obrony narodowej oraz realizację zadań obrony wspólnej NATO.

Z koncepcją terytorialnego komponentu Sił Zbrojnych RP „Armia Krajowa” wychodzimy zarówno do ogółu społeczeństwa, jak i do polityków, dziennikarzy, urzędników i decydentów politycznych. W ramach inicjatywy uruchomiliśmy witrynę internetową www.OdbudujmyAK.pl. Znaleźć tam można obszerne wyjaśnienie celu kampanii oraz podpisać petycję do Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej – Najwyższego Zwierzchnika Sił Zbrojnych – o podjęcie działań na rzecz odbudowy Armii Krajowej w Polsce. Utworzyliśmy także profil akcji na Facebooku – Odbudujmy Armię Krajową – Kampania Społeczna, który już od pierwszych godzin od powstania cieszy się dużym zainteresowaniem. Zachęcamy do polubienia i udostępnienia znajomym.

Solidaryzując się z postulatami środowiska skupionego wokół portalu ObronaNarodowa.pl, zachęcamy naszych Czytelników do odwiedzenia strony internetowej kampanii: OdbudujmyAK.pl oraz do podpisywania petycji do Prezydenta RP.

OdbudujmyAK

Print Friendly, PDF & Email

Komentarze

komentarze

Powrót na górę