Konkurs na najlepszą pracę licencjacką i magisterską – nowe informacje

Konkurs na najlepszą pracę licencjacką i magisterską – nowe informacje

Szanowni P.T. Czytelnicy,

z uwagi na bardzo duże zainteresowanie naszym konkursem na najlepszą pracę licencjacką i magisterską z zakresu spraw międzynarodowych, jesteśmy zmuszeni skrócić czas przyjmowania nowych zgłoszeń.

Prace licencjackie przyjmowane będą do 31 sierpnia br. (sobota).

Prace magisterskie przyjmowane będą do 3 września br. (wtorek).
 
Poniżej przypominamy pozostałe zasady.
 
Polskie Towarzystwo Geopolityczne wraz z portalem Geopolityka.net ogłasza konkurs na najlepszą pracę licencjacką i magisterską poświęconą szeroko pojętej problematyce międzynarodowej.
 
Do udziału zapraszamy autorów prac powstałych w latach 2012-2013, z zakresu geopolityki, geografii, historii, stosunków międzynarodowych (politycznych, gospodarczych i kulturalnych), nauk politycznych, internacjologii, prawa międzynarodowego i innych nauk społecznych.
 
Prace konkursowe prosimy nadsyłać na adres ptg@ptg.edu.pl z dopiskiem w tytule: "konkurs – praca licencjacka" lub "konkurs – praca magisterska" (w zależności od rodzaju pracy).
 
W konkursie zostanie przyznana jedna nagroda główna w każdej kategorii (praca licencjacka, praca magisterska), na którą składać się będzie dyplom, nagrody książkowe ufundowane przez PTG i sponsorów oraz do wyboru: pełne sfinansowanie opublikowania fragmentu pracy jako rozdziału w monografii lub możliwość sfinansowania 80 proc. kosztów wydania całej pracy jako książki.
 
Z pozostałych prac zostaną wybrane wyróżniające się, których autorzy otrzymają nagrody książkowe.
 
Informujemy, że prace ocenia pięcioosobowa komisja konkursowa, złożona z członków Rady Naukowej i Zarządu Polskiego Towarzystwa Geopolitycznego (osoby posiadające minimum stopień doktora), pod przewodnictwem przewodniczącego Rady, Pana prof. dra hab. Piotra Eberhardta.
 
Dla najlepszych uczestników możliwość współpracy z redakcją portalu Geopolityka.net.
 
Z poważaniem
Zarząd PTG i Redakcja Geopolityka.net 
 
Print Friendly, PDF & Email

Komentarze

komentarze

Powrót na górę