hand-shakeNasz portal, tworzony przez członków i współpracowników Polskiego Towarzystwa Geopolitycznego, należy do największych i najprężniej rozwijających się polskich witryn eksperckich poświęconych sprawom międzynarodowym. Jesteśmy nastawieni na upowszechnianie zarówno publikacji naukowych, jak i analiz, komentarzy oraz materiałów dydaktycznych z zakresu geopolityki, stosunków międzynarodowych, nauk politycznych oraz nauk o bezpieczeństwie. Do tej pory opublikowaliśmy teksty najbardziej znanych polskich geopolityków oraz wielu badaczy i analityków z zagranicy.

Polskie Towarzystwo Geopolityczne jest podmiotem non-profit i aby normalnie funkcjonować i rozwijać inicjatywy naukowe związane z geopolityką, w tym działalność wydawniczą, popularyzatorską (m.in. konkurs Książka Geopolityczna Roku, konkurs na najlepszą pracę licencjacką i magisterską z zakresu spraw międzynarodowych) oraz organizację konferencji (np. Zjazdów Geopolityków Polskich), potrzebuje wsparcia finansowego. W związku z tym zwracamy się do naszych Czytelników oraz miłośników spraw międzynarodowych o przekazywanie darowizn poprzez niżej zamieszczoną aplikację. 

Osoby fizyczne i prawne dokonujące regularnych wpłat miesięcznych, otrzymywać od nas będą publikacje z zakresu geopolityki, spraw międzynarodowych i bezpieczeństwa.

Darowiznę można przekazać również z pominięciem aplikacji przelewem bankowym lub przekazem pocztowym na niżej podane konto.

Konto bankowe (BZ WBK)

18 1090 1636 0000 0001 1256 6502

Dane do przelewu:

Polskie Towarzystwo Geopolityczne

al. Pokoju 6/64

42-207 Częstochowa

Tytuł przelewu: Darowizna na rzecz stowarzyszenia

Gwarantujemy ochronę danych osobowych.

 

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy!

Print Friendly, PDF & Email

Komentarze

komentarze

Powrót na górę